При перевезенні вантажів на автомобілі, виникає потреба у встановленні додаткового багажника на дах автомобіля - коли вантаж є габаритним та не поміщається в багажник. 

Для автомобіля ЗАЗ Славута є два варіанти встановлення багажника на дах. Можна встановити багажник за дверний проєм типу "Кемел" від виробника Кенгуру він є більш надійніший бо має дві точки кріплення (мається на увазі 2 точки на кожну опору) тобто основна опора лягає на дах авто, а боковий зачіп - за дверний проєм. Такий тип перемичок називається "Багажник на гладкий дах", або "Багажник за дверний проєм".

Другий варіант багажника на дах ЗАЗ Славута "На водозгін", має більш простішу конструкцію і схожий на перемички які встановлюються на автомобілі з водостоком, такі як ВАЗи Москвич та іншу Класику. 

Конструкція у нього нагадує дві пластини які скручені між собою болтом, одна з пластин має загин. Установка також не потребує додаткових зусиль чи навиків. Одна з пластин, яка є опорою встановлюється, впирається в дах авто, інша (та що має загин) притягується за допомогою болта до г-образного кріплення на даху автомобіля.

Щоб встановити данний тип перемичок на Славуту потрібно зняти молдінг (чорну полоску) з даху, або зробити в ньому отвори у місцях установки багажника.

Купити багажник на Славуту можна в нашому магазині за посиланням нижче.